FORN

Technologie CNC, obróbka CNC, frezowanie CNC, opakowania farmaceutyczne, opakowania kosmetyczne, elektrodrążenie, ciecie drutem, wgłębne, obróbka konwencjonalna, wtryskownia

Formy wtryskowe 3
Formy wtryskowe 1
Formy wtryskowe 2
Formy wtryskowe 4
Formy wtryskowe 3 Formy wtryskowe 1 Formy wtryskowe 2 Formy wtryskowe 4

Formy wtryskowe

Projektujemy i wytwarzamy formy na detale o najwyższych wymaganiach jakościowych i skomplikowanej budowie: formy gorąco-kanałowe, z wielopunktowym wtryskiem, wielogniazdowe, z nieregularnymi zamknięciami i kształtami, hartowane oraz azotowane.

Od pomysłu do produktu:

Dane wejściowe i projekt 3D
Przedstawienie przez klienta oczekiwań w stosunku do wyrobu oraz na podstawie wytycznych wykonanie design oraz projektu 3D

Rapid Prototyping
Po akceptacji wirtualnego wyrobu powstaje prototyp wypraski z abs wykonywany w technologii FDM. Jest to decydujący moment w procesie realizacji wyrobu, w którym następuje weryfikacja wstępnych założeń.

Projektowanie formy
Po zaakceptowaniu modelu wypraski i omówieniu podstawowych parametrów formy wtryskowej rozpoczyna się proces konstrukcji formy.

Wytwarzanie formy
Kolejny etap to wykonanie poszczególnych elementów formy wtryskowej, jej montaż i próby na wtryskarce. Produkcja form oparta jest na materiałach i surowcach renomowanych dostawców: FCPK Bytów, Hasco, PSG i Böhler, a posiadany przez nas park maszynowy pochodzi od światowych producentów obrabiarek (Mikron, Charmilles, Agie).

Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych
Końcowym etapem o strategicznym znaczeniu jest produkcja wtryskowa wyprasek i ich dostawa.